Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Nedelovanje storitev, nedorasla pomoč uporabnikom
OdgovorObjavljeno: 13.3.2015 18:42 
Novinec

Kako je možno, da se mi je ob menjavi paketa zvišala hitrost za 1 Mb? Še do včeraj je bila ta 4, danes pa je 5 Mb (zaradi oddaljenosti od centrale ne dosega zakupljenih 15). A če bi še malo sitnaril, bi se še dalo zvišati?

Na vrh
 Odsoten Profil  

OdgovorObjavljeno: 13.3.2015 19:31 
Uporabnik

Kraj: Notranjska
Dokler nisem naročil amis tv so lahko zagotovili največ 4 mega (pa še to s težavo!) začuda potem pa dobrih 7 mega... :roll: Miha90 si oddaljen več kot 3km od centrale?

Na vrh
 Odsoten Profil  

OdgovorObjavljeno: 13.3.2015 20:22 
Uporabnik

Evo, po klicarjenju, pisanju mailov, prosjacenju me je v cetrtek, 12.3. kontaktirala ga. Maja iz administracije, se mi s sladkimi besedami opravicevala in zagotovila, da danes, 13.3 pa res, zagotovo in 100% zadeve uredijo in koncno vzpostavijo storitve. V tem trenutku smo se vedno brez povezave, Aljaz L. iz tehnicne pomoci pa bo kot kaze vse skupaj le javil Telekomu. Laznivci nesposobni, kako ni noben mogel preveriti in se pozanimati, da bodo zadeve koncno urejene! Kako lshko nekomu das svojo besedo, nato pa to le brezbrizno pozres? Vas ni prav nic vec sram? Po vseh tezavah si vam ni prav nic nerodno briti norca iz nas?! Naj samo se dodam, da me prav nic ne cudi, da so moderatorji in admimistratorji v telje temi tiho kot miske! Prav je, s takim odnosom bi se tudi sam zavlekel v najtemnejso luknjo!!!

Na vrh
 Odsoten Profil  

OdgovorObjavljeno: 31.3.2015 07:27 
Sodelavec Amis
Sodelavec Amis

pulstar je napisal/-a:
Evo, po klicarjenju, pisanju mailov, prosjacenju me je v cetrtek, 12.3. kontaktirala ga. Maja iz administracije, se mi s sladkimi besedami opravicevala in zagotovila, da danes, 13.3 pa res, zagotovo in 100% zadeve uredijo in koncno vzpostavijo storitve. V tem trenutku smo se vedno brez povezave, Aljaz L. iz tehnicne pomoci pa bo kot kaze vse skupaj le javil Telekomu. Laznivci nesposobni, kako ni noben mogel preveriti in se pozanimati, da bodo zadeve koncno urejene! Kako lshko nekomu das svojo besedo, nato pa to le brezbrizno pozres? Vas ni prav nic vec sram? Po vseh tezavah si vam ni prav nic nerodno briti norca iz nas?! Naj samo se dodam, da me prav nic ne cudi, da so moderatorji in admimistratorji v telje temi tiho kot miske! Prav je, s takim odnosom bi se tudi sam zavlekel v najtemnejso luknjo!!!

Pozdravljeni,

Za zagotovitev višje prepustnosti povezave ter s tem boljšega delovanja storitev, smo vaš priključek selili iz centrale Ivančna Gorica, na centralo Stična, ki je bliže, ter želeli vzpostaviti VDSL. Izkazalo se je, da kljub manjši razdalji do nove centrale, VDSL dosega nižje hitrosti, kar je bolj izjema, kot pravilo, zato se je nazaj vzpostavilo prvotno stanje. Želeli smo storiti vse, da bi delovanje storitev izboljšali, vendar ni šlo. Za nastale nevšečnosti se opravičujemo.

Lp,

Tilen

Na vrh
 Odsoten Profil  

OdgovorObjavljeno: 3.4.2015 16:21 
Uporabnik

Tilen je napisal/-a:
pulstar je napisal/-a:

Pozdravljeni,

Za zagotovitev višje prepustnosti povezave ter s tem boljšega delovanja storitev, smo vaš priključek selili iz centrale Ivančna Gorica, na centralo Stična, ki je bliže, ter želeli vzpostaviti VDSL. Izkazalo se je, da kljub manjši razdalji do nove centrale, VDSL dosega nižje hitrosti, kar je bolj izjema, kot pravilo, zato se je nazaj vzpostavilo prvotno stanje. Želeli smo storiti vse, da bi delovanje storitev izboljšali, vendar ni šlo. Za nastale nevšečnosti se opravičujemo.

Lp,

Tilen

Lepa hvala za odgovor,

Vas razumem da je bila selitev izvedena dobronamerno, nikakor pa ne morem sprejeti mesečnega izpada storitev, neprofesionalnega odnosa nekaterih zaposlenih predvsem pa zelo slabo odzivnost večine ljudi, s katerimi sem imel opravka. Bodi pošteni, to, da je do ponovne vzpostavitve storitev minilo en mesec je absolutno preveč!

Za malo grenak priokus pa so le-te po selitvi na staro centralo precej slabše... :|
Več info: viewtopic.php?f=11&t=2788

LP Blaž

Na vrh
 Odsoten Profil  

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: